Rekolekcje

Więcbork: Dzień skupienia dla młodzieży – zaproszenie

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej serdecznie zaprasza młodych do Więcborka na dzień skupienia po hasłem „SERCE SŁUGI”. Spotkanie odbędzie się 10 czerwca br. w godz. 10:00 – 16:00, a dla chętnych po spotkaniu film. 

XI Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę

„Różaniec siłą chorych i cierpiących” to hasło XI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 2-3 czerwca. Na pielgrzymkę zaproszone są róże Żywego Różańca z całej Polski, by zawierzyć Kościół i świat opiece Matki Bożej.

Orlik: Rekolekcje ze Słowem Bożym – zaproszenie

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej w Orliku serdecznie zaprasza na weekendowe rekolekcje dla osób dorosłych, które odbędą w dniach 8-10 czerwca br. (czwartek – sobota po Bożym Ciele). Tematem rekolekcji ze Słowem Bożym będzie: „Zobaczyć siebie w oczach Boga. Droga z Zacheuszem”.

VI Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych

Rodziny otrzymają na miejscu akty zawierzenia i okolicznościowe świece. W trakcie nabożeństwa zwierzenia kapłan przekaże rodzinom z paschału Światło Chrystusa Zmartwychwstałego. Rodzice z zapalonymi świecami odmówią wraz z celebransem Akt Zawierzenia Dziecka Bożemu Miłosierdziu i odśpiewają Magnificat jako dziękczynienie za…