„Więź”: Warsztaty psychologiczne dla par „Zatańcz ze mną jeszcze raz…”

Centrum Psychologiczno-Pastoralne „Więź” zaprasza na „Warsztaty psychologiczne dla par”, które poprowadzi małżeństwo, Katarzyna i Marek Olejniczak. Najbliższe terminy: 20.07.2024 r. w Tczewie i 27.07.2024 r. w Starogardzie Gdańskim. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

 „Zatańcz ze mną jeszcze raz…” Będziemy mieli zaszczyt wspólnie, jako małżeństwo, poprowadzić warsztaty dla par. To wyjątkowa okazja zarówno dla nas jak i oczywiście dla Was. Zapraszamy Was zatem serdecznie! W miłości chodzi o to, co nie negocjowalne! Okazuje się, że każdy z nas ma wrodzoną potrzebę polegania na kimś ukochanym, kto zapewni mu emocjonalne ukojenie i uczuciową więź. Te warsztaty pomogą nam dostrzec i przyjrzeć się naszym zależnościom emocjonalnym w parze. Warsztaty dedykowane są parom, które pragną pogłębić swoją relację i odbudować trwałą, pozytywną więź emocjonalną. Dołącz do nas i odkryj siłę prawdziwej miłości na jednodniowych warsztatach dla par.

Najbliższe terminy:
Tczew 20.07.2024 (sobota)
Starogard Gdański 27.07.2024 (sobota)

Zapisy i szczegółowe informacje:
Telefonicznie lub SMS-owo pod nr tel. 880 143 330 lub 330 143 331.
Osoby zdecydowane na udział w warsztatach prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej.

Prowadzący:
– Katarzyna Olejniczak – ukończyła jednolite studia magisterskie o specjalności psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Odbyła również szkolenie podstawowe z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Swoją praktykę zawodową nabywała na całodobowym oddziale psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku oraz w Centrum Psychoterapii Mosty Zamiast Murów w Gdańsku. W 2018 roku zainicjowała i nadal prowadzi samopomocową grupę: Lokalna Grupa Mocy da Kobiet w Pruszczu Gdańskim. Podejmuje działania w kierunku współtworzenia centrum psychoedukacji RZEKA w Juszkowie k. Pruszcza Gdańskiego. Udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym i parom w gabinecie w Gdańsku i Starogardzie Gdańskim.-Marek Olejniczak – jest doktorem filozofii i nauczycielem akademickim. Jest również psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia. Ukończył dwa lata szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, a obecnie kontynuuje naukę w Łódzkiej Szkole Gestalt. Należy także do Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich i angażuje się w jego inicjatywy. Uczestniczył w Szkole Coachów Meritum i pracuje wg standardu ICF. Specjalizuje się w indywidualnej psychoterapii Gestalt osób dorosłych, life coachingu, coachingu partnerskim oraz wsparciu psychologicznym – prowadzi sesje indywidualne, sesje coachingowe dla małżeństw oraz warsztaty rozwojowe w gabinecie w Tczewie oraz on-line.

Źródło: https://rodzinydiecezjipelplinskiej.pl/zaproszenia/warsztaty-psychologiczne-dla-par/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *