Najpiękniejszym darem miłości jest obecność – koncert w sieci

Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Pelplinie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie serdecznie zapraszają na koncert “Najpiękniejszym darem miłości jest obecność”, poświęcony pamięci poety ks. Janusza St. Pasierba w dniu 27 rocznicy jego śmierci.

REKLAMA


Wiersze w interpretacji Małgorzaty Brajner (Teatr Wybrzeże) i Jarosława Tyrańskiego (Teatr Wybrzeże). Śpiewać będą: Monika Janeczek-Toporowska (absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie), Agata Glejt (absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy),  Klaudia Szmidt (absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni), zaś akompaniować będzie zespół w składzie: Jacek Hoduń (pianino), Sławomir Hoduń (gitara, a także śpiew), Krzysztof Szałek (klarnet). Sławomir Hoduń jest autorem większości kompozycji do wierszy Janusza St. Pasierba, które usłyszą Państwo w czasie koncertu, który poprowadzi Bogdan Wiśniewski. 

Koncert wpisuje się również w obchody kończącego się Roku Jana Pawła II.

Wtorek 15 grudnia 2020 r., godz. 19.00, strona internetowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie. 

www.mok.pelplin.pl


Plakat informacyjny:
Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/8309-najpiekniejszym-darem-milosci-jest-obecnosc-koncert-w-sieci

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *