Pielgrzym Muzycznie

Familia HP – “Tłumy serc”

Dzisiaj mija 39. rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. 16 października 1978 znad Kaplicy Sykstyńskiej uniósł się biały dym oznaczający ogromną radość dla całego Kościoła Powszechnego. Habemus Papam!

Jednego Serca jednego Ducha – “W cieniu Twoich rąk”

Każdego roku w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie ma miejsce niezwykłe widowisko muzyczne, którego uczestnicy wspólnie mówią jednym głosem: Chwała Panu! Koncert Jednego Serca i Jednego Ducha od 2003 gromadzi tłumy wierzących na jednej z największych w Polsce chrześcijańskich imprez.

Hillsong United – “Oceans”

Hillsong United jest jednym z najbardziej znanych zespołów muzycznych wykonujących muzykę “worshipową”. Jego członkowie pochodzę z Australii i są wyznania zielonoświątkowego. Jednym z ich największych przebojów jest utwór “Oceans”, który dzisiaj prezentujemy. 

Mate.o – “Usiądź przy mnie”

Ostatnio prezentowaliśmy Państwu utwór bardzo dynamiczny i energiczny, pozostający w rytmach muzyki gospel, którą mogliśmy się cieszyć uczestnicząc w Festiwalu Gospel mający miejsce dwa tygodnie temu w Gniewie. Dziś chcemy przedstawić artystę tworzącego muzykę od serca i dla serca. Mate.O…

Gospel Rain – “Ogień”

W minony weekend w kociewskim Gniewie miało miejsce wielkie święto muzyki gospel. Pozostając jeszcze w klimacie afroamerykańskich dźwięków prezentujemy utwór “Ogień” z repertuaru zespołu Gospel Rain. 

GGDuo – “Moja Cisza”

Wszyscy wiemy jak muzyka zbliża ludzi do Boga. Redakcja “Pielgrzyma” chce systematycznie przedstawiać swoim Odbiorcom propozycje chrześcijańskich artystów muzycznych, którzy wykorzystują swoje talenty by głosić Dobrą Nowinę. Dzisiaj prezentujemy Wam utwór z repertuaru GGDuo – “Moja Cisza”.