GGDuo – “Moja Cisza”

Wszyscy wiemy jak muzyka zbliża ludzi do Boga. Redakcja “Pielgrzyma” chce systematycznie przedstawiać swoim Odbiorcom propozycje chrześcijańskich artystów muzycznych, którzy wykorzystują swoje talenty by głosić Dobrą Nowinę. Dzisiaj prezentujemy Wam utwór z repertuaru GGDuo – “Moja Cisza”.

REKLAMA

Duet GGDuo tworzy dwoje utalentowanym osób, których oprócz pasji do muzyki łączy coś więcej: obrączki! Gabriela oraz Wojciech Gąsiorowie to małżeństwo, które współnie koncertuje i tym samym ewangelizuje na terenie całego kraju. 

Niedawno gościliśmy ich w naszej diecezji podczas wydarzeń “Katolicy na Ulicy” w Człuchowie oraz “Przystani” w Pelplinie. W sierpniu br. Gabriela Gąsior będzie prowadzić warsztaty muzyczne podczas Festiwalu Gospel w Gniewie, na które serdecznie zapraszamy! 

Twórczość GGDuo bogata jest w improwizację, a przenikające się elementy jazzu, soulu, gospel, r’n’b i muzyki popularnej to różnorodność wynikająca z szerokich zainteresowań muzycznych członków duetu.
GGDuo ma na swoim koncie dwa autorskie single „Zakochałam się” oraz „UkoHanna”, które goszczą już na niektórych radiowych listach przebojów.

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *