Warsztaty metodyczne dla katechetów – szkolenie online

Szkolenie odbędzie się 13 listopada 2020 o godz. 18:00 oraz 14 listopada 2020 o godz. 10:00, za pomocą platformy Zoom. Głoszenia udziału w jednym z podanych terminów można dokonać za pomocą formularza: https://forms.gle/zDYobUq9zaosgqPD8.

REKLAMA


Czcigodne Siostry, Drogie Panie, Szanowni Panowie,

Katecheci!

Tradycyjnie na jesieni i na wiosnę Wydział Katechetyczny organizował warsztaty metodyczne dla katechetów. Wpisują się one w zakres formacji permanentnej i mają na celu niesienie pomocy katechetom w ponoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz zdobywaniu nowych kompetencji. Dotychczas warsztaty odbywały się podczas spotkań organizowanych w rejonach duszpasterskich. Z racji na panującą trudną sytuację epidemiczną oraz na obowiązujące obostrzenia w kwestii organizowania spotkań, a przede wszystkim w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, tegoroczne szkolenie odbędzie się online w formie Webinarium pt. Katecheta i katecheza wobec współczesnych wyzwań.

Szkolenie odbędzie się 13 listopada 2020 o godz. 18:00 oraz 14 listopada 2020 o godz. 10:00, za pomocą platformy Zoom. Głoszenia udziału w jednym z podanych terminów można dokonać za pomocą formularza: https://forms.gle/zDYobUq9zaosgqPD8. Do udziału w warsztatach zobowiązani są siostry zakonne, katechetki i katecheci świeccy. Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszamy także wszystkich katechizujących kapłanów oraz dekanalnych wizytatorów nauczania religii.

Łączę serdeczne pozdrowienia i życzę dużo dobrego zdrowia.

Ks. Jan Doppke
dyrektor Wydziału Katechetycznego
Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej


Źródło: http://katecheza.diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/310-warsztaty-metodyczne-dla-katechetow-szkolenie-online

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *