Grzybno: 3. Festiwal Dobrego Czasu – zaproszenie

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 r., w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grzybnie odbędzie się 3. edycja Festiwalu Dobrego Czasu. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

W długi czerwcowy weekend, czyli w dniach 31.05 – 02.06 2024 r., w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Grzybnie odbędzie się trzecia edycja wydarzenia pod nazwą „Festiwal Dobrego Czasu”.
Wydarzenie to skierowane jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, małżeństw, narzeczonych i zakochanych, mając na celu promowanie ważnej roli rodziny oraz wartości chrześcijańskich we współczesnym świecie.
Pragnieniem organizatorów jest, aby festiwal odbywał się co roku oraz przyciągał co raz to większą liczbę osób.

„Festiwal Dobrego Czasu” to inicjatywa, która zrodziła we wspólnocie uwielbieniowej „Jastra”, pod wpływem inspiracji dziełem diecezjalnego Zespołu „Dobry Początek”, który od 2013 roku działa w diecezji pelplińskiej, organizując m.in. „Weekendy dla narzeczonych z lekcją tańca”, będące wyjątkową formą kursu przedmałżeńskiego, czy też „Wieczory dla małżonków”, które pozwalają kontynuować formację już w małżeństwach.

W piątek i sobotę o godz. 18:00, trwając w oktawie Bożego Ciała, zostaną odprawione Msze święte, podczas których w sposób szczególny będziemy obejmować modlitwą małżeństwa i rodziny.
W piątek odbędzie się „Randka na dobry początek” dla zakochanych, budujących swoją relację przed ślubem, a jej gośćmi będą Kamila i Tomasz Sołtyskowie z diecezjalnego zespołu Dobry Początek.
Po sobotniej Mszy odbędzie się „Randka małżeńska”, której Gośćmi Specjalnymi będą Ludzie Pełni Życia, czyli Marta i Stanisław Jędrzejewscy, od wielu lat prowadzący konferencje i warsztaty dla małżeństw.

W niedzielę festiwal rozpocznie się Mszą świętą o 11.30, a następnie na scenie plenerowej przy kościele będą odbywały się koncerty i konferencje zaproszonych Gości.
W tym roku usłyszymy świadectwo Karoliny i Macieja Piechów – autorów znanego bloga „http://xn--szczliwarodzina-c9b63i.com/”, a także koncerty zespołów D.N.A. [Dla Nas Abba] oraz Lumen.
Organizatorzy przewidzieli również możliwość Spowiedzi świętej, adorację Najświętszego Sakramentu, pyszny poczęstunek oraz liczne atrakcje dla dzieci.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
ul. Długa 36, Grzybno
83-300 Kartuzy
e-mail:  biuro@parafiagrzybno.pl
tel.: (58) 694 30 10

Źródło:
https://www.facebook.com/photo?fbid=833414368814181&set=a.458747012947587
http://www.parafiagrzybno.pl/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *