„Pola Nadziei” – wsparcie Kartuskiego Hospicjum [zapowiedź]

Już w przyszłą niedzielę – 14 kwietnia – odbędzie się kolejna edycja akcji pn. „Pola Nadziei”, która ma na calu wsparcie Kartuskiego Hospicjum DOMU NADZIEI. Zebrane pieniądze podczas kwesty w dekanatach: kartuskim, sierakowickim oraz stężyckim zostaną w całości przeznaczone na działalność i utrzymanie Domu Nadziei.

REKLAMA

Jednocześnie zapraszam do wzięcia udziału w festynie rodzinnym, który zostanie zorganizowany na boisku przy ZSO nr 2 w Kartuzach, w godzinach 13:00 – 16:00. Przewidziano podczas niego wiele atrakcji dla każdego. Zapraszam do skorzystania z dmuchanych zamków, zjedzenia smacznego ciasta czy grochówki, a także do skorzystania z przygotowanych atrakcji: gier i zabaw, czy spotkania z alpakami. Zachęcam także, aby przynosić kwiaty doniczkowe, które upiększą nasz Dom Nadziei.

Miłośników dwóch kółek zapraszam na zlot połączony z poświęceniem motocykli, czy też do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym. Tych którzy czują się na siłach zapraszam do biegu dla hospicjum. (więcej informacji na załączonych plakatach).

Spędźmy niedzielne popołudnie razem, w radości i uśmiechu, w przyjaznej atmosferze, jednocześnie wspierając nasze wspólne dzieło – Kartuskie Hospicjum DOM NADZIEI.

Jednocześnie ośmielam się przypomnieć, że można także nas wesprzeć poprzez przekazanie 1,5% naszego podatku na Kartuskie Centrum Caritas (KRS 0000229780). Za okazane serce serdecznie dziękuję.

Ks. Marek Trybowski

Dyrektor Kartuskie Centrum Caritas

Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/pola-nadziei-wsparcie-kartuskiego-hospicjum/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *