Podziękowanie za posługę s. Marietty Krawczak

22 marca 2024 r., Mszą świętą dziękczynną, biskup pelpliński Ryszard Kasyna wraz z biskupem Arkadiuszem Okrojem, kapłanami i Siostrami Pasterkami, podziękował za długoletnią posługę siostry Marietty Krawczak z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi.

REKLAMA

W czasie Eucharystii szczególne słowa wdzięczności zostały skierowane w stronę siostry Marietty. Przez ostatnie dwie dekady, siostra Marietta otaczała opieką, życzliwością i oddaniem serca śp. Biskupa Piotra Krupę. Jej długoletnia posługa była nie tylko wyrazem wiary, ale także znakiem głębokiej miłości do Boga i ludzi.

Biskup Pelpliński wyraził wdzięczność za wkład siostry Marietty oraz za jej niezłomną wiarę i oddanie służbie bliźniemu. Podkreślił, że jej praca jest owocem prawdziwego chrześcijańskiego zobowiązania i stanowi inspirację dla wszystkich wiernych.

Msza Święta sprawowana w kaplicy biskupiej była nie tylko czasem modlitwy i refleksji, ale także okazją do wspólnej radości i wdzięczności za łaski i dobro, które Bóg stale niesie nam przez Jego sługi – jak siostra Marietta. Niech jej postawa umocni naszą wiarę i zainspiruje do podobnego oddania w służbie Bogu i ludziom.

tekst i foto. xts

Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/podziekowanie-za-posluge-s-marietty-krawczak/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *