Tczew: Zaproszenie na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie zaprasza w sobotę, 2 grudnia br. do Kościoła Szkolnego na Mszę Św. o godz. 18:30, podczas której odbędzie się modlitwa się za rodziców osieroconych i ich utracone dzieci. Natomiast o godz. 19:00 będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą szczególnie zaproszone są osoby dźwigające ciężkie krzyże i trudne doświadczenia życiowe, traumatyczne sytuacje w życiu, nieuleczone relacje z bliskimi, trudności z przebaczeniem, doświadczenie żałoby i wiele innych krzyży.

REKLAMA

„SERDECZNIE ZAPRASZAMY na adorację Najświętszego Sakramentu w pierwszą sobotę miesiąca 2 grudnia w Kościele Szkolnym o godz. 19.00. Zapraszamy szczególnie wszystkie osoby, które dźwigają ciężkie krzyże i trudne doświadczenia życiowe. Traumatyczne sytuacje w życiu, nieuleczone relacje z bliskimi, trudności z przebaczeniem, doświadczenie żałoby i wiele innych krzyży – w to wszystko niech wchodzi Jezus Chrystus ze swoją mocą uzdrowienia, pocieszenia i duchowej siły, aby iść wciąż do przodu. Zapraszamy na adorację, aby wpatrzeć się w Jego krzyż i dźwigać nasze krzyże zawsze z JEZUSEM.
W sobotę, 2 grudnia zapraszamy także rodziców osieroconych na Mszę Świętą o godz. 18.30 w Kościele Szkolnym. Będziemy się modlić za rodziców osieroconych i ich utracone dzieci.”

Kościół pw św. Stanisława Kostki (kościół szkolny)
Plac św. Grzegorza 1
83-110 Tczew
Tel.: (58) 531 24 75

Źródło:
https://faratczew.pl/?p=5410  https://www.facebook.com/photo/?fbid=743087777853158&set=a.464104152418190

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *