Akcja charytatywna Dwa Światy – i zespół Exodus 15 – dla hospicjum w Kartuzach

W październiku sadzeniem żonkili zaczyna się przygotowanie pod Pola Nadziei roku następnego. To także czas, gdy w Kartuzach rozbrzmiewa muzyka w ramach akcji Dwa Światy. Pod kościołami zbierane są datki, by wesprzeć działalność Kartuskiego Hospicjum Domowego oraz budujące się hospicjum stacjonarne. 

REKLAMA


Po raz szósty w Kartuzach organizatorzy – Joanna i Jarosław Bociańscy wraz z Kartuskim Centrum Caritas zapraszają na koncert zespołu Exodus 15. Odbędzie się on 13 października o godz. 19 w kościele św. Wojciecha w Kartuzach.

Zaś 6 października pod kościołami w Kartuzach, Grzybnie, Prokowie, Mirachowie, Miechucinie, Kiełpinie, Borowie, Somoninie, Hopowie, Goręczynie, Ostrzycach, Sianowie, Skorzewie, w Sierakowicach, Kamienicy Królewskiej, Tuchlinie, Gowidlinie, Wygodzie, Sulęczynie, Mściszewicach, Lini, Siemirowicach odbędzie się zbiórka do puszek wolontariuszy kartuskiego hospicjum.

Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/6691-akcja-charytatywna-dwa-swiaty-i-zespol-exodus15-w-kartuzach

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *