“Z sercem i rozsądkiem – rodzicielstwo bliskości” edycja III

Konferencja o takim tytule odbędzie się w Tczewie 5 października 2019 roku w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości.

REKLAMA


W ramach konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach poświęconych rodzicielstwu. Szczególnie takiemu, które skupia się na budowaniu relacji między rodzicem a dzieckiem, czyli tzw. rodzicielstwu bliskości. Stąd w programie warsztat z założycielką Ośrodka Akademii JA -Moniką Bielawską, poświęcony wspieraniu emocji zarówno rodziców jak i dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Ponadto spotkanie z doradcą chustonoszenia, doradcą laktacyjnym, dietetykiem, trenerem Familylab, fizjoterapeutą dziecięcym. Dla dzieci także znajdzie się coś ciekawego.  Od godziny 14.00 Agata Skok z Meluzyny będzie animowała zabawy dla dzieci. Konferencja odbędzie się w Fabryce Sztuk w Tczewie. Mamy, których pociechy dopiero pojawią się na świecie, także będą mile widziane. 

Konferencja to nasza trzecia propozycja na Tydzień Bliskości. Z roku na roku widzimy coraz większe zainteresowanie tematyką rodzicielstwa bliskości, z czego bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że również w tym roku każdy zainteresowany rodzic będzie mógł dowiedzieć się czegoś, co mu się przyda. 

Na spotkania zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami w chustach, wózkach, nosidłach i brzuszkach 🙂

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie na stronie www.bliskosc.net

PROGRAM WYDARZENIA:

Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/regionalne/6639-z-sercem-i-rozsadkiem-rodzicielstwo-bliskosci-edycja-iii

 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *