Pelplin: Konsultacje społeczne ws. Barokowego Zespołu Parkowego

Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie inwestycji we wschodniej części Barokowego Zespołu Parkowego w Pelplinie.

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych!

Diecezja Pelplińska planuje inwestycje we wschodniej części Barokowego Zespołu Parkowego, znajdującym się nieopodal Bazyliki Katedralnej oraz w samej Bazylice.

Ich celem będzie przywrócenie Ogrodom Biskupim pierwotnego wyglądu oraz ich udostępnienie – turystom oraz mieszkańcom Pelplina i okolic.

Dodatkowo, w Bazylice planowane są dalsze renowacje i restauracja części przestrzeni – m.in. Krużganków – celu podniesienia ich walorów turystycznych i edukacyjnych. Uwagi i spostrzeżenia na temat planowanych działań można zgłaszać poprzez internetowy formularz: https://pelplinkonsultacje.webankieta.pl/

Na opinie i uwagi czekamy do 25 września. Liczymy na Państwa aktywny udział i zaangażowanie, dzięki czemu możliwe będzie przygotowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom i oczekiwaniom wszystkich grup docelowych tego projektu.

Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/konsultacje-spoleczne-ws-inwestycji-we-wschodniej-czesci-barokowego-zespolu-parkowego/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *