Grzybno: Za nami 2. Festiwal Dobrego Czasu

W zabieganym świecie coraz trudniej o dobre chwile, o spokojny czas bez pośpiechu. Takiemu zatrzymaniu nad życiem, wartością rodziny i małżeństwa oraz refleksją nad swoją wiarą służył 2. Festiwal Dobrego Czasu, który odbył się w dniach 9-11 czerwca 2023 r., w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grzybnie.

REKLAMA

Piątkowy wieczór należał do narzeczonych, bo to właśnie za nich popłynęła modlitwa podczas wieczornej Mszy św. Małżeństwa z kolei odnowiły swoje przysięgi podczas niedzielnej Mszy św., a wcześniej – w sobotę – uczestniczyły w randce małżeńskiej z udziałem „Ludzi Pełnych Życia”, czyli małżonków Marty i Stanisława Jędrzejewskich.
W niedzielne popołudnie ze sceny popłynęły świadectwa Moniki i Marcina Gomułków, autorami projektu „Początek Wieczności”, prowadzącymi Wspólnotę OIKOS oraz konsultacje dla Komisji Duszpasterstwa przy KEP.
Dla najmłodszych również przygotowano moc atrakcji, m.in.: spotkanie ze zwierzakami (alpakami, króliczkami i świnkami morskimi), dmuchańce, loterię fantową oraz… lody!
Finał wydarzenia zwieńczył zespół ewangelizacyjny „Nowonarodzeni” z Gorzowa Wielkopolskiego, który zachęcał uczestników do aktywnego śpiewania i uwielbienia Pana Boga.
Organizatorami 2. Festiwalu Dobrego Czasu byli: parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Grzybnie oraz wspólnota Jastra ze wsparciem sołectw Szarłata i Grzybno.

Galeria zdjęć TUTAJ.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
ul. Długa 36, Grzybno
83-300 Kartuzy
Tel.: (58) 694 30 10
E-mail:  biuro@parafiagrzybno.pl

Źródło:
https://radioglos.pl/wiadomosci/regionalne/10820-ii-festiwal-dobrego-czasu-w-grzybnie-prawdziwie-rodzinny-czas
https://www.facebook.com/photo?fbid=584951847103299&set=pcb.584952567103227&locale=pl_PL

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *