Spotkania synodalne ONLINE – zaproszenie

Diecezjalny Zespół Synodalny pragnie, aby każdy miał możliwość wzięcia udziału w konsultacjach synodalnych, dlatego poza dostępnym formularzem internetowym zaplanował także spotkania synodalne ONLINE. Są one skierowane do wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi przemyśleniami, pomodlić za Kościół lub po prostu porozmawiać o Synodzie i swoim odbiorze Kościoła.

REKLAMA


Od trzech miesięcy trwa etap diecezjalny synodu o synodalności.  Przez ten czas odbyły się spotkania synodalne w parafiach, dekanatach, niektórych zrzeszeniach. W wielu szkołach zostały zrealizowane katechezy synodalne, na których uczniowie mogli wyrazić swój głos. Wiele osób, które nie miało możliwości uczestniczyć w żadnym ze spotkań kontaktuje się z nami, aby osobiście przekazać swoje troski  i wnioski dotyczące Kościoła.

Pragniemy, aby każdy miał możliwość wzięcia udziału w konsultacjach synodalnych, dlatego poza dostępnym formularzem internetowym (diecezja-pelplin.pl/formularz-synodalny) zaplanowaliśmy spotkania synodalne online. Są one skierowane do wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi przemyśleniami, pomodlić za Kościół lub po prostu porozmawiać o Synodzie i swoim odbiorze Kościoła.

Spotkania odbędą się z wykorzystaniem platformy Zoom. Pierwsze z nich odbędą się 4 oraz 7 lutego br. o godz. 19:00. Każda osoba, która wypełni formularz w dniu spotkania otrzyma drogą e-mailową dane do logowania.

Link do formularza TUTAJ: https://forms.gle/NTaqwjGAG7HZdhx66

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: synod@diecezja-pelplin.pl
telefon: (58) 536 12 21, wew. 347 (pn.-pt. w godz. od 9:00 do 13:00).

Do zobaczenia!

Diecezjalny Zespół Synodalny


 

 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *