Niech narodziny Zbawiciela napełnią nas ufnością i pokojem

Niech narodziny Zbawiciela napełnią nas ufnością w to, że z Nim możemy przetrwać wszystko – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w życzeniach z okazji świąt Bożego Narodzenia.

REKLAMA


„Bóg, który stał się człowiekiem i zamieszkał pośród nas, chce dzielić z nami nasze niepokoje, lęki i trudy codzienności. Pozwólmy Mu wejść do naszego życia i przemieniać je. Nie wzbraniajmy się przed Jego obecnością, bowiem z Nim możemy wszystko, a bez Niego nie możemy nic” – zaznaczył abp Gądecki.

Przewodniczący Episkopatu życzył wszystkim pięknego przeżywania tajemnicy Wcielenia Pańskiego w gronie najbliższych. „Gromadźmy się wokół tajemnicy narodzin naszego Pana i pozwólmy Mu działać w naszych rodzinach, w naszych wspólnotach. Niech Jego pokój ogarnie nas samych, naszych bliskich, naszą Ojczyznę i wszystkich Rodaków rozsianych po całym świecie” – dodał.

„Niech narodziny Zbawiciela napełnią nas ufnością w to, że z Nim możemy przetrwać wszystko. Wszystkim życzę błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego” – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

BP KEP


Źródło: https://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-niech-narodziny-zbawiciela-napelnia-nas-ufnoscia-i-pokojem/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *