Rekolekcje pt. „Tożsamość i misja kobiety odkrywana z Maryją”

W dniach 16-18 kwietnia 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Tożsamość i misja kobiety odkrywana z Maryją”. Rekolekcje odbędą się online w formie wieczornych katechez – na żywo na platformie Zoom – w piątek, sobotę i niedzielę o godz. 19:00.

REKLAMA


Rekolekcje „Tożsamość i misja kobiety odkrywana z Maryją” są zaproszeniem kobiet do przyjęcia i życia zgodnie z chrześcijańską tożsamością, co wcale nie jest takie oczywiste dla większości wierzących. W oparciu o Słowo Boże odpowiemy na pytanie kim jesteśmy w oczach Boga i jak Bóg chce doprowadzić nas do tej pełni, którą zamierzył w swoim planie w momencie powołania nas do życia. Będziemy chciały na nowo obudzić w sobie wiarę, by żyć  w mocy Ducha i z pasją miłości przyjmowanej i dawanej. W przyjaznej kobiecej atmosferze i w  duchu modlitwy poznamy kim jesteśmy w oczach Boga w trzech kobiecych płaszczyznach: córki – umiłowanej, oblubienicy- wybranej i matki – dającej życie. Na tej drodze przewodnikiem będą dla nas kobiety biblijne, a szczególnie Maryja. Za ich przykładem pójdziemy w głąb własnego życia, by to co stanowiło bolesną przestrzeń zagubienia, nieznajomości, czy niezrozumienia stało się miejscem uzdrowienia i siły.

Cele:
– Otrzymasz nowe spojrzenie na siebie – powiem kim jesteś w oczach Boga, jaką On ciebie widzi i jakie piękne życie zaplanował dla ciebie.
– Obudzisz w sobie wiarę w swoją wartość, moc do życia i tworzenia – powiem jak wykorzystać swoją kobiecą naturę i dary duchowe, by wejść na drogę wewnętrznego rozwoju i realizacji swojej misji.
– Uwolnisz się od fałszywych przekonań, obciążeń życiowych, by wejść w miejsce wyznaczonej przez Boga pełni.
– Powiemy jak doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga, aby żyć w wolności.
– Nauczysz się dbania o siebie, słuchania swego serca i korzystania z „nieograniczonych zasobów”, które są w twoim zasięgu.

Dla kogo? Zapraszamy kobiety (dziewczyny, żony, matki, córki, wdowy) w każdym wieku, które chcą żyć tą pełnią, którą Bóg zamierzył dla Ciebie i włożył w Twoje serce; chcą znaleźć drogę do siebie samej, a jednocześnie żyć w obecności Bożej; chcą żyć zgodnie ze swoją tożsamością w mentalności zwycięstwa i wolności.

Rekolekcje prowadzi: Irena Neumueler

 Koszt: ofiara dobrowolna [Ofiarę można złożyć online na stronie https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/ lub bezpośrednio na Dom Pojednania i Spotkań św. Maksymiliana nr 07 1600 1303 1849 0332 9000 0009 tytułem: darowizna na cele kultu religijnego]

Zgłoszenia do dnia 14.04.2021 (ŚRODA) za pośrednictwem strony https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/

Zapisz się na rekolekcje TUTAJ.

Zapraszamy!

DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO z siedzibą w Gdańsku przy ul. św. Trójcy 4


Źródło: https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/wydarzenie/tozsamosc-i-misja-kobiety-odkrywana-z-maryja-online/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *