Rekolekcje dla kobiet [Gdańsk, 14-16.06.2024 r.]

W dniach 14 – 16 czerwca 2024 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza kobiety na rekolekcje pn. „Bądź kobietą pasji i wizji.Jak budować dobre życie?”.

REKLAMA

Jakie masz pasje? Jak osiągnąć kobiecość pełną pasji? Czy żyjesz tak jak chcesz żyć? A może nie wiesz jak chcesz żyć? Jaką masz wizję dla swego życia? Czy odkryłaś Boży zamysł dla swego życia? Czy znasz swoje talenty? Jakie masz marzenia? Co przeszkadza Ci w realizacji twojej misji? 

– Rekolekcje „Bądź kobietą pasji i wizji”, pozwolą Tobie na poznawanie siebie w kontekście Twojego procesu przemiany, rozwoju i Bożej wizji dla Twego życia. Będziemy odkrywać swoje pasje, aby nauczyć się żyć zgodnie z nimi i na ich podstawie realizować wizję dla swego życia. W ten sposób wejść w swoje przeznaczenie i misję.

– Nauczymy się szacunku do procesu, chcąc zrozumieć, dlaczego czasami trwa on dłużej niż byśmy chciały. Poznamy swoje ograniczenia, lęki, złe przekonania i nawyki, które nas zatrzymują na drodze powołania i spełnienia.

– Na podstawie biblijnych postaci, a szczególnie Józefa sprzedanego przez braci, powiemy o jego drodze „od studni do pałacu”, od poniżenia i odrzucenia do wypełnienia proroczej wizji. Powiemy, jak dojść do miejsca naszego przeznaczenia, by realizować Boży plan dla naszego życia.

– Nauczymy się budować strategię dla naszych działań, ustanawiać cele i wykorzystywać swoje talenty – księga Przysłów 29,18; przykład Estery, Tamar, Jakuba.

Zapraszamy kobiety, które chcą żyć w mocy Bożej, zgodnie z proroczą wizją dla swego życia, doświadczyć głębi Ducha i pasji życia dla Jezusa, dla Słowa Bożego, dla uwielbienia.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek kolacją o godz. 18.00, zakończą się w niedzielę obiadem o godz. 14.00.

Prowadzi:
Irena Neumueler – teolog, nauczyciel, trener rozwoju osobistego, coach 

Zapisy:
– TUTAJ

Źródło: https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/wydarzenie/od-studni-do-palacu-badz-kobieta-wizji-stacjonarne/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *