Ruszyły zapisy na Przystanek Jezus 2023!

Weź udział w 23. edycji Przystanku Jezus, który odbędzie się w dniach 31 lipca-5 sierpnia 2023 r. pod hasłem „Aby byli jedno” (por. J 17, 22). Rekolekcje dla ewangelizatorów poprowadzi bp Edward Dajczak.

REKLAMA

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Do udziału w Przystanku Jezus zapraszamy osoby pełnoletnie, na co dzień formujące się we wspólnotach, grupach i ruchach parafialnych, które odkrywają w sobie chęć dzielenia się Dobrą Nowiną z innymi. Jeśli spotkałeś Jezusa i odkryłeś, że On jest Chlebem Życia, który zaspokaja Twoje najskrytsze potrzeby, Przystanek Jezus to dobre miejsce dla Ciebie.

MIEJSCE:
Salezjański Ośrodek Wychowawczym w Trzcińcu obok Czaplinka. ZOBACZ LOKALIZACJĘ

Tutaj znajdować się będzie baza dostępna dla uczestników, a w niej:
– ogrodzone pole namiotowe, na którym każdy z uczestników otrzyma miejsce do rozbicia własnego namiotu. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem PJ wszyscy nocujemy w namiotach, a organizator nie wyraża zgody na prywatne załatwianie noclegów w domach, hotelach, domach zakonnych, czy plebaniach. Istnieje także możliwość nocowania we własnym samochodzie lub kamperze.
– parking dla uczestników
– sanitariaty i kontenery prysznicowe dla uczestników
– miejsce celebracji liturgicznych i rekolekcji
– kaplica adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie
– strefa ewangelizacyjna dostępna dla osób spoza Przystanku Jezus

OFIARA NA POKRYCIE KOSZTÓW UCZESTNICTWA:
500 zł (475 zł – studenci)

Z wpłaty tej pokryte będzie:
– wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– pakiet uczestnika (koszulka, identyfikator, smycz)
– wynajem pola namiotowego
– ubezpieczenie uczestnika

Pozostałe środki na pokrycie kosztów organizacji Przystanku Jezus pochodzą od Darczyńców, którym na sercu leży dzielenie się Ewangelią z poszukującymi i zagubionymi.

Bezzwrotny zadatek na pokrycie kosztów organizacyjnych wynosi 150 zł i należy go wpłacić na konto niezwłocznie po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Osoby, które nie dopełnią tego obowiązku w ciągu 5 dni od daty zgłoszenia, nie zostaną przyjęte, a ich miejsce zajmie inna osoba.

ZAPISY:
Aby wziąć udział w Przystanku Jezus zapisz się poprzez formularz zgłoszeniowy. Możliwość zapisów kończy się 9 lipca 2022. Po tym terminie nie będzie można zgłosić się do udziału w Przystanku Jezu i tylko osoby, które do 9 lipca prześlą skan listu polecającego i wpłacą zadatek na pokrycie kosztów organizacyjnych, będą mogły wziąć udział w wydarzeniu.

ORGANIZATOR:
Organizatorem Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej – Przystanek Jezus jest Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza z siedzibą w Porszewice 24C; 95-200 Pabianice; (woj. łódzkie); NIP: 926-14-34-191; REGON: 970647437; KRS: 0000059009.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Czekamy na Ciebie.

Do zobaczenia na Przystanku Jezus!

Źródło: https://przystanekjezus.pl/zapisz-sie-na-pj-2023/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *