Ja – córka Boga

Prowadzi popularny blog „Bóg w wielkim mieście” i jest autorką książki o tym samym tytule. Otwarcie dzieli się swoim doświadczeniem wiary i doświadczeniem ludzi, którzy spotkali Boga w codziennym życiu. Sama mówi o sobie, że jest córką Boga. Lubi marzyć i żeglować. Z Katarzyną Olubińską, dziennikarką programu „Dzień dobry TVN”, rozmawia Iwona Demska. 

REKLAMA


– Najwyraźniej marzenia naprawdę mają moc. Mam właśnie przed sobą pani najnowszą książkę – „Kobieta w wielkim mieście”.
– Dodałbym jeszcze – bo wciąż czuję ogromną radość z tego powodu – że od dziewięciu miesięcy jestem szczęśliwą żoną (śmiech).

– To ja też coś dorzucę. Nazwałabym panią rzeczniczką Pana Boga na ziemi. Gdyby była taka „boska” funkcja, na pewno Stwórca powierzyłby ją właśnie Pani.
– (śmiech) To bardzo miłe, co pani mówi. Swoją najnowszą książkę pisałam z myślą o kobietach, żeby dodać im nadziei. Żeby pokazać, że wszystkie jesteśmy niesamowite i może trochę za dużo od siebie wymagamy. Pragnęłam stworzyć taką wspólnotę kobiet i zależało mi, żeby te spotkania były bliskie i pokrzepiające, dodające otuchy. Na pewno pisałam ją również po to, aby raz jeszcze powiedzieć o wielkiej miłości Pana Boga, o doświadczeniu wiary i tego, jaką siłę daje ona na co dzień. (…)


Więcej przeczytasz w najnowszym numerze dwutygodnika „Pielgrzym” (07/2020).

 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *