Mam w sobie głębię!

Widzom kojarzy się z porannym programem telewizyjnej Dwójki „Pytanie na śniadanie”. Zawsze uśmiechnięta, otwarta i bezpośrednia. Stawia sobie wysokie wymagania i poszukuje odpowiedzi na ważne życiowe pytania. Chce, żeby jej córki wiedziały, jakie wartości są w życiu najważniejsze. O wierze, wychowaniu dzieci i popularności – Anna Popek opowiada Patrycji Michońskiej-Dynek.

REKLAMA

– Na nasze spotkanie przyszłaś z książeczką. Myślałam, że to Twój kalendarz, ale widzę, że nie…
– Rzeczywiście, wygląda jak kalendarzyk. Ale nie – to jest książeczka, którą kupiłam ostatniego dnia moich rekolekcji ignacjańskich. Zachwyciła mnie piękną, wytłaczaną okładką ukazującą postać św. Ignacego Loyoli. To „Ćwiczenia duchowne” – reprint wydania sprzed 100 lat. W środku znajduje się piękna grafika, liternictwo, słowa, które brzmią w niedzisiejszy sposób. I ta treść! Ignacy Loyola to kapitalny człowiek! Podoba mi się jego dyscyplina, męski sposób myślenia, intelekt. Wszystko prowadzi do tego, żeby przeżyć doświadczenie, zmianę serca.
– Co chwilę powstają różne rankingi – najładniejszych, najlepiej ubranych gwiazd. Czy gdyby powstała dziś lista osób znanych i zarazem wierzących – powinnaś na niej się znaleźć? (…)

 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *