Pelplin: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy kolęduje

Zgodnie z tradycją Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pelplinie, każdego roku społeczność szkolna przygotowuje Koncert Kolęd pod hasłem „Kolędujmy RAZEM”. W tym roku, z powodu sytuacji epidemicznej, koncert ten przybrał formę on-line. 

REKLAMA


W organizację koncertu włączyli się wszyscy uczniowie i pracownicy Ośrodka. To było wspaniałe przeżycie, chwile pełne napięć, ale i wzruszeń. Wszyscy mogli poczuć ten wyjątkowy czas, wprowadzający w radość Bożego Narodzenia.

Koncert Kolęd zachęca do wspólnego śpiewania. Jest wyrazem podziękowania tym wszystkim, którzy współpracują z Ośrodkiem. Jest jednocześnie okazją do przybliżenia tradycji bożonarodzeniowych i złożenia życzeń:

„W grudniową dziwną noc gwiazdom niebo świeci.
W grudniową dziwną noc przybyło Boże Dziecię.
Graj duszo Panu graj, głoś szczęście i pogodę.
Daj świecie ludziom, daj prawdziwą Miłość, Zgodę.”

Oderwijmy się więc na chwilę od kłopotów dnia codziennego, wsłuchajmy się w piękno polskich kolęd i poddajmy się temu nastrojowi. Nagranie z Koncertu kolęd „Kolędujmy RAZEM” zobaczyć można na stronie internetowej Ośrodka www.soswpelplin.szkolnastrona.pl oraz na szkolnym Facebooku. 

 
Autor: SOSW Pelplin

Galeria zdjęć TUTAJ.


Zobacz film TUTAJ.


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/8356-koncert-koled-on-line-w-specjalnym-osrodku-szkolno-wychowawczym-w-pelplinie

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *