„Terapia duchowa” na Stadionie Narodowym

W kaplicy na Stadionie Narodowym przy Szpitalu tymczasowym zostanie odprawiona druga Msza Święta w ramach akcji modlitewnej „Terapia duchowa”. Do wspólnej modlitwy zapraszamy w środę 9 grudnia o godzinie 20.00 za pośrednictwem transmisji na kanale SalveNET w serwisie YouTube. Eucharystię będzie sprawował przewodniczący Zespołu ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia KEP bp Romuald Kamiński.

REKLAMA


Podczas dziewięciotygodniowej Nowenny prosimy o łaski potrzebne chorym, pracownikom służby zdrowia oraz ich bliskim. Jest to wyraz naszej solidarności i wsparcia dla wszystkich, którzy walczą z chorobą i zagrożeniem związanym z epidemią.

Do akcji modlitewnej „Terapia duchowa” może dołączyć każdy. Szczególnie zachęcamy do duchowej łączności podczas transmisji Mszy Świętej oraz przesyłania swoich osobistych intencji. Można to zrobić na trzy sposoby:

– na adres mailowy intencje@salvenet.pl
– na profilu facebookowym @DiecezjaWarszawskoPraska
– na czacie na kanale SalveNET podczas transmisji Mszy Świętej.

Nowennę w intencji chorych, pracowników służby zdrowia oraz ich bliskich rozpoczęliśmy 2 grudnia w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie. Nasza modlitwa potrwa do 27 stycznia. W każdą środę modlimy się w innym miejscu, tak żeby w sposób symboliczny otoczyć duchową opieką wiele wspólnot.

Diecezja Warszawsko-Praska


Źródło: https://episkopat.pl/terapia-duchowa-na-stadionie-narodowym/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *