Pomoc prawna dla kociewskich przedsiębiorców

Prezes Zarządu Kociewskiej Spółdzielni Socjalnej Konrad Mania w poczuciu odpowiedzialności za lokalny biznes oraz przedsiębiorczość zaprasza wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej dla przedsiębiorców dotkniętych kryzysem gospodarczym spowodowanym rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 świadczonej przez wykwalifikowanych prawników.

REKLAMA


Pomoc prawna obejmuje konsultację telefoniczną bądź mailową oraz wsparcie w uzyskaniu zwolnienia, umorzenia lub odrodzenia płatności składek ZUS. Obsługujący prawnik wskaże najbardziej korzystne formy pomocy z rządowej tarczy antykryzysowej dla firm oraz pomoże pozyskać świadczenia i pożyczki dla przedsiębiorców.

„Spółdzielczość socjalna to prowadzenie działalności gospodarczej, ale także troska o społeczność lokalną. Naszym zadaniem jest między innymi zatrudnianie osób dotkniętych wykluczeniem społecznym. W mojej ocenie dzisiaj ogromnej pomocy potrzebują przedsiębiorcy, którzy są jednym z głównych filarów prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego państwa. To biznes kształtuje rozwój gospodarczy. Musimy zrobić wszystko, żeby sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa tego nie zmieniła.” – mówi Konrad Mania.

Posłuchaj TUTAJ:
– Prezes Zarządu Kociewskiej Spółdzielni Socjalnej Konrad Mania.

W celu skorzystania z pomocy należy wypełnić formularz dostępny w podanym poniżej linku oraz wysłać go na adres mailowy sskociewska@gmail.com.

Formularz tarcza antykryzysowa


Plakat informacyjny

Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/regionalne/7449-pomoc-prawna-dla-przedsiebiorcow

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *