Bytów: Dobromir Makowski o uzależnieniach i współuzależnieniach

We wtorek, 12 marca 2024 r. parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela w Bytowie zaprasza na Mszę św. o godz. 18:00, po której będzie można usłyszeć świadectwo życia i nawrócenia Dobromira Makowskiego. Dobromir Makowskiego, który jest Rappedagogiem, prowadzi warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych oraz młodzieży i rodziców jak również warsztaty profilaktyczne. Jego świadectwo można również usłyszeć w filmie „Powołany 2”. Po spotkaniu będzie można nabyć książki pana Dobromira.

REKLAMA

„ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

RAPPEDAGOG – Dobromir Makowski to przede wszystkim mąż Bogumiły, a także tata piątki dzieci.
Nauczyciel Wychowania Fizycznego oraz magister Pedagogiki Resocjalizacyjnej.

Jest pomysłodawcą projektu RAPPEDAGOGIA, który od 2011 roku objechał ponad 1000 szkół, domów dziecka, aresztów śledczych, więzień, ośrodków szkolno -wychowawczych, świetlic środowiskowych w Polsce, jak i za granicą: Francja, Anglia, Szwecja, Niemcy, Kanada, USA.

Ponadto jest założycielem fundacji „Rampa„ która w Pabianicach w województwie łódzkim prowadzi szereg zadań o charakterze profilaktycznym: streetworking, świetlica środowiskowa, punkt konsultacyjny i psychologiczny dla osób uzależnionych, zajęcia sportowe – Tajski Boks , CravMaga, ośrodek dla osób uzależnionych i wykluczonych społecznie, a także hostel dla osób które ukończyły terapię.

Jest autorem książki “Nic z Ciebie nie będzie”
Ta książka to historia jego życia. To proces jego walki , opis ciężkiej, niekiedy bolesnej drogi do przemiany życia.

Jako RapPedagog – pasjonat muzyki Dobromir Makowski nagrał już swoją drugą płytę „Czas”

Projekt jest finansowany ze środków Gminy Bytów w ramach realizacji gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii – w zakresie uzależnień od alkoholu, uzależnień behawioralnych i przemocy.”

Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela
ul. Jana Pawła II nr 22
77-100 Bytów
Tel.: (59) 822 25 60

Źródło: https://www.facebook.com/photo/?fbid=710393794619083&set=a.482503280741470

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *