Pelplin: Koncert Czwartkowy – zaproszenie

Kociewskie Centrum Kultury oraz Muzeum Diecezjalne im. Bpa Stanisława Wojciecha Okoniewskiego w Pelplinie zapraszają na kolejny Koncert Czwartkowy – tym razem w klimacie trwającego karnawału – który odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godz. 19:30. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

Wybierzemy się w niezapomnianą muzyczną podróż, podczas której przeniesiemy się do świata kinowych emocji. Zabrzmią m.in.: Moon River z filmu Śniadanie u Tiffany’ego, Walc Barbary z filmu Noce i dnie, Gabriel’s Oboe z filmu Misja oraz Suita polskich filmów i seriali. Nie zabraknie też fragmentów dźwiękowych z najnowszych filmowych hitów bijących aktualnie rekordy popularności m.in.: „The Crown”, czy „Dom z papieru”.
Ten wyjątkowy koncert pozwoli docenić kunszt oraz talent najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej. To wieczór z muzyką, która rozpala publiczność na całym świecie! W podróż po dźwiękowych przestworzach zabierze Państwa Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod batutą Szymona Morusa oraz zaproszeni goście.
Na wydarzenie z racji na ograniczaną liczbę miejsc obowiązują bezpłatne bilety wstępu. które można nabyć w recepcji Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie,
al. Cystersów 4.

Źródło:
https://kck-pelplin.pl/o-projekcie/aktualnosci/254-karnawalowy-koncert-czwartkowy https://www.facebook.com/photo/?fbid=748571710600733&set=a.473079781483262

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *