Starogard Gd.: Orszak Trzech Króli – zaproszenie

Parafia pw. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim serdecznie zaprasza do udziału w Orszaku Trzech Króli. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA


Tradycyjnie już, bo po raz dziesiąty, organizujemy w naszym Mieście i Dekanacie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on na Starogardzkim Rynku o godz. 13.30 koncertem kolęd, o godz. 14.00 nastąpi spotkanie Trzech Króli u Heroda. Następnie barwnym korowodem przejdziemy z Rynku ul. Chojnicką, ul. Lubichowską i ul. Pomorską do kościoła św. Wojciecha. Tam Trzej Królowie pokłonią się Świętej Rodzinie, uczestniczyć będziemy w przedstawieniu jasełkowym i wspólnym śpiewem kolęd zakończymy nasze spotkanie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego Miasta i Dekanatu, zapraszamy całe rodziny. Prosimy o przebranie się za kolędników, pasterzy, aniołów. Przed rozpoczęciem Orszaku na Rynku będzie można odebrać korony orszakowe oraz chorągiewki dla dzieci. Zapraszamy do wspólnego uwielbienia tajemnicy Narodzenia Pańskiego. Niech to będzie spotkanie pełne chrześcijańskiej radości.

Parafia pw. św. Wojciecha
ul. Pomorska 4a
83–200 Starogard Gdański
Tel.: +48 (58) 532 17 97

Źródło: http://wojciechstarogard.pl/news1840-Orszak_trzech_kroli_-_ZAPROSZENIE

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *