Czersk: Niedziela Radości w chojnickiej grupie pielgrzymkowej

W niedzielę, 17 grudnia 2023 r. w salce przy parafii pw. św. Marii Magdaleny w Czersku odbyło się spotkanie opłatkowe chojnickiej grupy pielgrzymkowej – pielgrzymów oraz sympatyków i przyjaciół. 

REKLAMA

Był to czas dzielenia się opłatkiem, składania życzeń, wspólnej modlitwy, a także wielkiej wdzięczności i wielu wspomnień przy wspólnym stole. Jak na każdym wspólnym spotkaniu – czuliśmy się jak jedna rodzina. Była to prawdziwa i wyjątkowa Niedziela Radości. Chwała Panu za ten czas!

Wszystkim Pielgrzymom oraz Przyjaciołom Grupy Chojnickiej pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Nasze życie to nieustanne pielgrzymowanie. Pielgrzymujemy do Matki Bożej, aby uczyć się kochać Jezusa tak jak Ona. Przeżywać wiarę z radością tak jak Ona oraz nieustannie zbliżać się do Boga tak jak Ona. Niech Ta, do której co rok pielgrzymujemy, złoży Dziecię Jezus w Waszych sercach. Myślę o Was i w modlitwę proszę, aby Boże Narodzenie dokonało się w Waszych sercach i rodzinach. 

ks. Mateusz Pryczkowski,
Przewodnik Chojnickiej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę

Galeria zdjęć TUTAJ.

Źródło:
https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/niedziela-radosci-w-chojnickiej-grupie-pielgrzymkowej/
Fot. Weronika Czarnowska

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *