Człuchów: VII Człuchowski Bal Świętych – zaproszenie

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Człuchowie serdecznie zaprasza na VII edycję Człuchowskiego Balu Świętych. Początek – w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, 31 października br. o godz. 16:30 – spod człuchowskiego szpitala, skąd wyruszy radosny orszak świętych i aniołów na człuchowski rynek, gdzie czeka moc atrakcji, m.in.: wspólne gry i zabawy pod dyrygenturą wodzireja Grzegorza Stolarskiego. Gościem specjalnym będzie znany ksiądz i raper Jakub Bartczak. Nie może Cię zabraknąć! Przebierz się za świętego lub anioła i dołącz do balu!

REKLAMA

Zapraszamy na VII Człuchowski Bal Świętych w przeddzień Wszystkich Świętych 31 października, który rozpoczynamy korowodem świętych i aniołów.

Wyruszy on spod człuchowskiego szpitala o 16.30, tak aby o 17.00 na Rynku pod wodzą wodzireja Grzegorza Stolarskiego uczestniczyć w balu.

Gościem specjalnym będzie znany ksiądz i raper Jakub Bartczak. Zachęcamy wszystkich do przebrania się za świętych i aniołów. Wzorem lat ubiegłych wniesiemy na to wydarzenie relikwie świętych jak również nie zabraknie zupy dyniowej i słodyczy dla dzieci.

Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze dzieło, Burmistrzowi Miasta Człuchów, Wójtowi Gminy Człuchów i naszemu partnerowi Lotto. 

Bądź święty i niech cię nie zabraknie 31 października na Rynku w Człuchowie.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Człuchowie
Ul. Jana Długosza 31
77-300 Człuchów
kontakt@kolpingczluchow.pl

Źródło: Materiały nadesłane

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *