Grzybno: 2. Festiwal Dobrego Czasu – zaproszenie

W dniach 9-11 czerwca 2023 r., w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grzybnie odbędzie się 2. edycja Festiwalu Dobrego Czasu. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

W długi czerwcowy weekend, czyli w dniach 9-11 czerwca 2023 r., w naszej parafii odbędzie się Festyn Parafialny zwany jako „Festiwal Dobrego Czasu”. Jest to poszerzenie dotychczasowej formy Festynu Parafialnego. Wydarzenie to skierowane jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, małżeństw i narzeczonych, mające na celu promowanie ważnej roli rodziny oraz wartości chrześcijańskich we współczesnym świecie.

W piątek i sobotę o godz. 18:00, trwając w oktawie Bożego Ciała, zostaną odprawione Msze święte, podczas których będziemy obejmować modlitwą małżeństwa i rodziny.

Po sobotniej Mszy odbędzie się „Randka małżeńska”, której Gośćmi Specjalnymi będą Ludzie Pełni Życia, czyli Marta i Stanisław Jędrzejewscy, od lat prowadzący konferencje i warsztaty dla małżeństw. Zapisy na to wydarzenie za pośrednictwem strony internetowej www.parafiagrzybno.pl

W niedzielę festiwal rozpocznie się wspólną Eucharystią o godz. 11:30. Następnie na scenie plenerowej przy kościele będą odbywały się konferencje i świadectwa zaproszonych Gości, m.in. Moniki i Marcina Gomułków – autorów znanego bloga „Początek Wieczności”, a także koncert ewangelizacyjny zespołu „Nowonarodzeni” z Gorzowa Wielkopolskiego. Będzie również możliwość spowiedzi świętej, adoracja Najświętszego Sakramentu, pyszny poczęstunek oraz liczne atrakcje dla dzieci.

Festiwal Dobrego Czasu stanowi okazję na pogłębienie więzi zarówno w naszych rodzinach, jak i z Panem Bogiem.
Z całego serca zachęcamy wszystkich do przybycia na to wydarzenie, aby móc przeżyć prawdziwie dobry czas!

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
ul. Długa 36, Grzybno
83-300 Kartuzy
e-mail:  biuro@parafiagrzybno.pl
tel.: (58) 694 30 10

Źródło:
http://www.parafiagrzybno.pl/ http://www.parafiagrzybno.pl/
http://www.parafiagrzybno.pl/og%C5%82oszenia

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *