Cecenowo: Koncert wielkopostny z Janem Pawłem II – zaproszenie

W niedzielę, 19 marca br. o godz. 16:00 parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Cecenowie serdecznie zaprasza na przepiękny wielkopostny koncert pt. „Świętość dla każdego” do tekstów św. Jana Pawła II w wykonaniu Państwa Julii i Grzegorza Kopala, muzyków z Poznania. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym. Wstęp wolny!

REKLAMA

Pani Julia ma na swoim koncie współpracę m.in z Ryszardem Rynkowskim, Robertem Janowskim, Katarzyną Skrzynecką czy Grzegorzem Tomczakiem. Brała udział w licznych projektach telewizyjnych i radiowych, a jej głos pojawia się w wielu produkcjach studyjnych, teatralnych i reklamowych.
Z kolei Pan Grzegorz to kompozytor, aranżer, wokalista i multiinstrumentalista. Szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z występów w musicalu „Metro” oraz zespole „Just 5”, wspólnie z którym zdobył złotą, platynową i multiplatynową płytę, sprzedając łącznie ponad 500 tys. krążków. Ponadto współpracował z wieloma czołowymi muzykami sceny świeckiej i chrześcijańskiej, m.in. Gordonem Haskellem, Wiolettą Villas, Małgorzatą Ostrowską, Robertem „Litzą” Friedrichem.
Jako małżeństwo od wielu lat związani są ze sceną muzyki chrześcijańskiej.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 19 marca 2023 r. o godz. 16:00 w kościele parafialnym w Cecenowie. Poprowadzi go Pan Paweł Chustak. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Cecenowo 26
76-220 Główczyce
Tel.: 59 811 65 69
E-mail: biuro@parafiacecenowo.pl ; pcecenowo@diecezja-pelplin.pl

Źródło:
https://parafiacecenowo.pl/ogloszenia  https://www.facebook.com/photo?fbid=204579255485470&set=a.167514072525322

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *