Spotkanie z trzema królami w Kartuzach – podsumowanie

Wzruszającą i pełną radości opowieść o podróży trzech króli do Betlejem przedstawili w niedzielny wieczór w kościele pw. św. Wojciecha w Kartuzach Domownicy Boga ze wsparciem scholi Effatha oraz zaprzyjaźnionych gości.

REKLAMA


Około 50 osób włączyło się w przygotowanie niedzielnego kolędowania – spotkania z trzema królami – w parafii św. Wojciecha w Kartuzach. Były też pozdrowienia i życzenia z Zambii, z parafii proboszcza ks. Wojciecha Ciesielskiego. Nad całością czuwali Domownicy Boga. Wystąpiła schola Effatha, przybyli kaszubscy kolędnicy, trzech króli do stajenki prowadzili policjantka, lekarz, matka z dziecięciem, pani Jola w kaszubskim stroju.

Wyśpiewano Bogu radość i wdzięczność za Jego przyjście na świat. Na zakończenie był i opłatek i błogosławieństwo trzech wikarych – księży Krzysztofa, Marcina i Tomasza oraz oklaski, a dla najmłodszych aktorów i śpiewaków – słodkie niespodzianki.


Galeria zdjęć TUTAJ.


Wspólne kolędowanie – z trzema królami spotkanie – cz. 1

Wspólne kolędowanie – z trzema królami spotkanie – cz. 2


Źródło: https://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/9482-wspolne-koledowanie-z-trzema-krolami-spotkanie-w-kartuzach


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *