Ogłoszono konkurs literacki “Moje duchowe dożynki”

Stowarzyszenie Krąg Arasmusa działające przy parafii pw. św. Michała Archanioła w Kiełpinie zaprasza osoby dorosłe do udziału w konkursie literackim “Moje duchowe dożynki”. Zgodnie z regulaminem – do 30 grudnia br. do siedziby Biblioteki Katolickiej w Kiełpinie należy dostarczyć utwór literacki w formie wiersza, opowiadania w nawiązaniu do hasła „Moje duchowe dożynki”.

REKLAMA


Celem konkursu literackiego, jest zmotywowanie ludzi wierzących do podzielenia się własnymi przemyśleniami, przeżyciami duchowymi nawiązujących do biblijnych dożynek … zbioru dobrych uczynków.  Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach. Prace można złożyć osobiście w Bibliotece Katolickiej w Kiełpinie lub przesłać drogą e-mailową.

Dla wszystkich uczestników przewidziano darmowe warsztaty rozwijające umiejętności literackie oraz spotkanie autorskie z katolickim literatem.
Dla 5 laureatów konkursu – NAGRODY RZECZOWE. Nagrodzone prace ukażą się w gazetce parafialnej „Michałki” w Kiełpinie oraz na stronie www.radioglos.pl

Dane kontaktowe organizatora:
Biblioteka Katolicka, Kiełpino, ul. Ks. A. Arasmusa 2
Email: krag.arasmusa@gmail.com
Tel. 721 995 952


Plakat informacyjny:

Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: https://radioglos.pl/wiadomosci/regionalne/9363-ogloszono-konkurs-literacki-moje-duchowe-dozynki


 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *