Za nami Bal Wszystkich Świętych w Kartuzach

W niedzielne popołudnie na Balu Wszystkich Świętych w Kartuzach pojawili się milusińscy nie tylko z Kartuz – zachwyt wzbudziły całe rodziny w przebraniach świętych – z Somonina i Pałubic. Były zabawy animowane przez niezawodnego Marcina Konkola, harcerki z I Kartuskiej Drużyny Harcerskiej im. bł. Anieli Salawy, dużo muzyki i porywających tańców.

REKLAMA


Wolontariusze Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II przy wsparciu druhen z I Kartuskiej Drużyny Harcerskiej im. bł. Anieli Salawy oraz Marcina Konkola i ekipy technicznej Kartuskiego Centrum Kultury rozbawili najmłodszych. Wśród świętych pojawili się ci dawni – Anna i Joachim, liczne Maryje, Józef, Szymon Piotr a do tego święci Franciszek, Florian, Błażej, Jakub, Jerzy, Apolonia, Łucja, Antoni z Padwy, Jan Bosco, królewicz Kazimierz – jak i bliżsi współczesności – Hiacynta, Faustyna. Matka Teresa z Kalkuty czy Carlo Acutis.

Najmłodszym uczestnikiem balu był 4-miesieczny Maksymilian, który przybył na bal z rodzicami – mama przebrana za św. Faustynę, tata – w postaci św. Franciszka, siostra Weronika, Jacek, Marta i Dominik. Prezentowali świętych Matkę Teresę, aniołka, królewicza Kazimierza i Carlo  Acutisa.

Także całą rodziną zjechali do Kartuz państwo Lejkowie. Część z Pałubic, część z Kartuz.


Galeria zdjęć TUTAJ.


Posłuchaj TUTAJ:
– Bal Wszystkich Świętych w Kartuzach – wypowiedzi
– Bal Wszystkich Świętych w Kartuzach – relacja


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/regionalne/9287-bal-wszystkich-swietych-w-kartuzach-bawili-sie-mali-i-dorosli


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *