WIĘŹ: Modlitwa głębi i uważne życie – webinarium online

W okresie wakacji i urlopów szukamy wewnętrznego spokoju, odpoczynku od zgiełku codziennych spraw, uwolnienia od nagromadzonego stresu, odzyskania harmonii ciała, psychiki i ducha. Tym, co sprzyja odzyskaniu spokoju i balansu jest praktykowanie modlitwy głębi i wprowadzenie uważności do swojego codziennego życia.

REKLAMA


W okresie wakacji i urlopów szukamy wewnętrznego spokoju, odpoczynku od zgiełku codziennych spraw, uwolnienia od nagromadzonego stresu, odzyskania harmonii ciała, psychiki i ducha 

Tym, co sprzyja odzyskaniu spokoju i balansu jest praktykowanie modlitwy głębi i wprowadzenie uważności do swojego codziennego życia 

Webinarium będzie wprowadzeniem w praktykę modlitwy serca i propozycją zastosowania „technik uważności” do swojego życia.

Na spotkaniu dowiesz się:
 jak pielęgnować wewnętrzną ciszę,
 jak zadbać o przestrzeń na spotkanie ze sobą i z Bogiem,
 jak żyć „tu i teraz” mimo trosk i zmartwień,
 jak modlić się sercem,
 jak uwolnić się od przytłaczających myśli i emocji,
 jak uważnie żyć i dbać o równowagę pomiędzy aktywnością i odpoczynkiem.

Na te pytania będzie można uzyskać odpowiedź uczestnicząc w wykładzie i spotkaniu z księdzem, psychologiem i psychoterapeutą Krzysztofem Naczkiem, na które serdecznie zapraszamy.

Spotkanie zrealizowane zostanie przy pomocy aplikacji Zoom i odbędzie się w środę 28 lipca w godz. 19:00-20:30.

Wydarzenie ma charakter BEZPŁATNY 
Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również o podobnych spotkaniach w ramach Klubów Dla Rodzin przy Centrum “Więź” (stacjonarnych i online).

JAK DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA?

Krok 1. Wyślij maila ze zgłoszeniem udziału na adres centrumwiez2013@gmail.com (UWAGA! To nowy adres dedykowany naszym spotkaniom)

Krok 2. Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny do platformy Zoom, na której odbędzie się wykład/wydarzenie.

Przygotuj swoje urządzenie tuż przed transmisją. Będziesz potrzebować komputera z mikrofonem i kamerką internetową, zainstalowany program Zoom oraz dobre połączenie internetowe.

Zaloguj się na kilka minut przed godziną rozpoczęcia danymi wskazanymi w mailu z linkiem aktywacyjnym 

W razie problemów dzwoń na nr tel. 886 598 267   Możesz też zgłosić chęć udziału pisząc smsa na wyżej wymieniony numer, na który to wyślemy link do spotkania w dniu webinaru.

Wszystkim uczestnikom spotkania mówimy “do zobaczenia!”
___

Więcej o prowadzącym:

 Ks. Krzysztof Naczk to absolwent 4-letniego Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończył kurs zaawansowany terapii systemowej prowadzony przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii. Obecnie w trakcie szkolenia terapeutycznego pracy z traumą metodą Somatic Experiencing.
Ksiądz Krzysztof pełni rolę dyrektora Centrum Psychologiczno-Pastoralnego “Więź”.

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *