Przed nami Człuchowska Gala Kolpinga

18 czerwca na Zamku Człuchowskim odbędzie się już po raz drugi Człuchowska Gala Kolpinga, która jest okazją do podsumowania kolejnego etapu działalności stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Człuchowie współpracy organizacji z partnerami instytucjonalnymi, pozarządowymi i prywatnymi.

REKLAMA


Podczas gali zostaną wręczone dwie statuetki: „Mecenasa Kultury Chrześcijańskiej” dla instytucji odgrywającej znaczącą rolę w promowaniu kultury chrześcijańskiej i „Ambasadora Kultury Chrześcijańskiej” dla osoby szczególnie zaangażowanej w krzewienie kultury chrześcijańskiej. Zarząd stowarzyszenia przydzieli także tytuł zasłużonego: instytucjom i osobom prywatnym. Zostaną również wręczone podziękowania za zaangażowanie w działalność stowarzyszenia. Gala zostanie uświetniona przez koncert Cappelli Gedanensis.

Wydarzenie poprzedzi Msza Św. w intencji Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej o godz. 16.30 pod przewodnictwem J. E. Ks. Bp Diecezjalnego Ryszarda Kasyny z oprawą Cappelli Gedanensis.

Na Mszę Św. zapraszamy wszystkich sympatyków naszego stowarzyszenia, natomiast na galę tylko osoby z zaproszeniami lub wejściówkami.

Wydarzenie będzie transmitowane na mediach społecznościowych Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Czluchowie i strony Priest.pl. Partnerem strategicznym jest Lotto.


Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/czluchowska-gala-kolpinga/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *