Warsztaty metodyczne dla katechetów – szkolenie online

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Pelplinie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach metodycznych dla katechetów pt. „Pedagogika mass mediów”. Warsztaty odbędą się 16 kwietnia 2021 o godz. 19:00 oraz 17 kwietnia 2021 o godz. 9:00, za pomocą platformy Zoom.

REKLAMA


Wielebni Księża, Czcigodne Siostry, Drogie Panie, Szanowni Panowie, Katecheci!

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Pelplinie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach metodycznych dla katechetów pt. Pedagogika mass mediów. Szkolenie poprowadzi ks. mgr lic. Waldemar Prondzinski, kapłan diecezji pelplińskiej, student dziennikarstwa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Warsztaty odbędą się 16 kwietnia 2021 o godz. 19:00 oraz 17 kwietnia 2021 o godz. 9:00, za pomocą platformy Zoom. Zgłoszenie udziału w jednym z podanych terminów można dokonać za pomocą formularza: https://forms.gle/thNXLnEgwhXhoqov6.

Do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy siostry zakonne, katechetki i katechetów świeckich, a także wszystkich katechizujących kapłanów oraz Dekanalnych Wizytatorów Katechetycznych.


Źródło: http://katecheza.diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/408-warsztaty-metodyczne-dla-katechetow-szkolenie-online-3

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *