„Jak towarzyszyć człowiekowi XXI wieku – wymiar duchowy i psychologiczny” [Gdańsk, 8.06.2024 r.]

Prowadząc od wielu lat rekolekcje, warsztaty i różnego rodzaju spotkania, towarzyszymy wielu osobom z różnych środowisk w ich drodze formacji, odkrywania własnego potencjału, a także w momentach kryzysów i trudnych doświadczeń życiowych. Widzimy człowieka w każdej sferze jego funkcjonowania i staramy się prowadzić nasze działania holistycznie.

REKLAMA

Dbamy o naszą nieustanną formację i szkolenia w tym wymiarze, ale również widzimy potrzebę wymiany doświadczeń i wspólnych działań, między środowiskami i profesjonalistami działającymi w obszarze towarzyszenia na tym samym terenie, i wśród tych samych osób.

Zaproszenie na spotkanie „Jak towarzyszyć człowiekowi XXI wieku – wymiar duchowy i psychologiczny” kierujemy do osób zajmujących się na co dzień towarzyszeniem w wymiarze duchowym lub psychologicznym na terenie Pomorza.

Zapraszamy:
– psychologów,
– psychiatrów,
– terapeutów,
– coachów,
– towarzyszy duchowych,
– duszpasterzy,z różnych środowisk i organizacji, aby nasze wspólne refleksje mogły być przekazywane dalej w naszych środowiskach pracy.

Pragniemy podjąć refleksję na temat towarzyszenia człowiekowi w XXI wieku. Chcemy wymienić się naszymi doświadczeniami, co nas motywuje do tej pracy, a także na jakie trudności i wyzwania napotykamy każdego dnia w pracy z innymi, oraz jakie możemy podjąć działania, by wspierać się nawzajem, rozwijać nasze kompetencje oraz podejmować wspólne inicjatywy.

Spotkanie będzie przebiegało w sposób synodalny – aby każdy mógł się wypowiedzieć oraz byśmy wspólnie mogli wyciągnąć wnioski i plany na przyszłość.

Ze względu na charakter warsztatowy, na pierwsze spotkanie zostanie zaproszona ograniczona liczba osób. 

Pierwszeństwo przyjęcia będą miały osoby z doświadczeniem częstej pracy w wymiarze towarzyszenia. 

Zachęcamy do przekazywania zaproszenia osobom potencjalnie zainteresowanym i mogącym wnieść cenny głos oraz doświadczenie w podejmowany temat.

Informacje szczegółowe:

Data: 8 czerwca 2024 r. (godz. 9.00 – 13.00)

Miejsce: Fundacja Radość Ewangelii, parafia pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku – ul. Brzegi 45 

Zgłoszenia: do dnia 27 maja br.

Liczba miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem, do dnia 31 maja.

Ramowy program i szczegółowe informacje dotyczące spotkania zostaną wysłane do uczestników mailowo najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem.

Formularz zgłoszeniowy – TUTAJ.

Fundacja Radość Ewangelii
Aneta Puszko OV

tel. +48 504 89 17 20

Źródło: https://radoscewangelii.pl/aktualnosci/spotkanie-jak-towarzyszyc-czlowiekowi-xxi-wieku-wymiar-duchowy-i-psychologiczny-8-06-2024/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *