Rekolekcje Kapłańskie w Domu Polskim w Rzymie

Czy pragniesz pogłębić swoją więź z Bogiem i odnaleźć nowe inspiracje w swojej kapłańskiej posłudze? Czy marzysz o wyjątkowym doświadczeniu duchowym, które wzbogaci twoją pracę duszpasterską? – na te i na inne pytania odpowiedzi szukać będą uczestnicy Ogólnopolskich Rekolekcjach Kapłańskich, które odbędą się w Rzymie, w Domu Polskim Jana Pawła II w dniach 11-15 listopada 2024 r. Rekolekcje kapłańskie poprowadzi ks. dr Paweł Ptasznik, przewodniczący Rady Administracyjnej Fundacji Jana Pawła II, rektor Kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzymie.

REKLAMA

Czego można oczekiwać?

Głębokie Duszpasterskie Doświadczenie: Rekolekcje Kapłańskie w Domu Polskim to czas poświęcony na refleksję, modlitwę i rozwój duchowy. Pod kierunkiem doświadczonego, wieloletniego bliskiego współpracownika Papieża – Polaka, św. Jana Pawła II i kierownika polskiej sekcji Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej, ks. Pawła Ptasznika, będzie możliwość odkrywania nowych perspektyw na swoją kapłańską posługę.

Spotkanie z Bogiem w Wiecznym Mieście

Rzym, stolica chrześcijaństwa, to miejsce szczególne dla każdego kapłana. Podczas Rekolekcji Kapłańskich uczestnik będzie miał możliwość pielgrzymowania do najważniejszych miejsc religijnych, nie tylko w samym Rzymie, ale również poza Rzymem (Lanciano, Manoppello, Castel Gandolfo, Mentorella) co stanie się inspiracją dla dalszej pracy duszpasterskiej.

Wsparcie i Braterstwo

W Domu Polskim Jana Pawła II będzie możliwość spotkania innych kapłanów nie tylko z Polski, ale również z całego świata, dzielących Twoje pasje, wyzwania i pragnienia duchowe. To doskonała okazja do nawiązania nowych relacji i dzielenia się kapłańskimi doświadczeniami.

Kiedy?

Rekolekcje Kapłańskie odbędą się w terminie 11-15 listopada 2024 r. Rozpoczną się w poniedziałek 11 listopada o 18.30 a zakończą w piątek 15 listopada wspólnym obiadem o godz. 12.00.

Informacje szczegółowe, pytania i zapisy

Tel. (+39) 06 303 65 181 – Biuro Rezerwacji czynne (pon-pt) w godz. 9.30 – 13.15 ; 16.30 – 18.30 ; (sob) w godz. 9.30 – 13.15
E-mail: dompolskijp2@gmail.com
WWW: https://www.viacassia.pl/pl/

Źródło: https://www.ekai.pl/rekolekcje-kaplanskie-w-domu-polskim-w-rzymie/
Fot. Agencia Eremo / Cathopic

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *