Rekolekcje dla małżeństw [Gnojewo, 9-11 grudnia 2022 r.]

Stowarzyszenie Życia Apostolskiego „Koinonia św. Pawła” w Kielcach zaprasza w dniach 9-11 grudnia 2022 r. do Gnojewa na weekendowe rekolekcje, formację małżeństw pt. „W drodze ku jedności”. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

Jak budować trwałe małżeństwo, jak dążyć do jedności i prawdziwej miłości?
Do udziału zapraszamy małżonków, którzy pragną wspólnie odkrywać piękno powołania chrześcijańskiego do małżeństwa i rodziny, pracować razem, aby zbudować i umocnić swoje ognisko domowe. Zapraszamy małżeństwa, którą pragną miłować się bardziej i tworzyć prawdziwie chrześcijańską rodzinę. Proponowane nauczania i ćwiczenia pomagają parom małżeńskim lepiej się poznać i zaangażować w dialog małżeński. Intymność każdej pary jest całkowicie respektowana. Dialogi odbywają się wyłącznie pomiędzy małżonkami. 

Tematy dotyczą życia codziennego każdego małżeństwa i są wyjaśniane w świetle Słowa Bożego, gdyż Jezus Chrystus rzucił światło na nasze życie i nieśmiertelność (2 Tm 1, 10). Wskazują one, jak budować trwałe małżeństwo i rodzinę.

Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa:
– 540 zł od pary (materiały, pobyt z wyżywieniem i noclegiem)

Program:
Rekolekcje rozpoczynają się w piątek Eucharystią o godz. 18.00, a kończą w niedzielę o godz. 16.00.  Przeznaczone są tylko dla małżonków.

Miejsce:
Osada Jeziorna SAC PALLOTYNI
Gnojewo 11, 82-213 Miłoradz

Zapisy:
Dorota Liss
tel.: 500 034 635
e-mail: lissdorota@gmail.com

Źródło: https://rodzinydiecezjipelplinskiej.pl/zaproszenia/rekolekcje-dla-malzenstw/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *