Nawrócony gangster

Carver Alan Ames jest jednym z najbardziej znanych współczesnych charyzmatyków na świecie. Obecnie ma 65 lat. W 1993 r. przeżył dogłębne nawrócenie i doświadczył Bożej miłości. Tą łaską dzieli się z ludźmi na całym świecie, by dać dowód Bożego działania.

REKLAMA

Kim jest Carver Alan Ames, który przyciąga do siebie tłumy wiernych na całym świecie? Z pochodzenia pół-Irlanczyk urodził się w biednej rodzinie, w Londynie. Nie przykładał się do nauki, dlatego za złe zachowanie jezuici usunęli go ze szkoły. Należał do gangu motocyklowego. Zażywał narkotyki, pił alkohol i stosował przemoc. Mawiał, że nie było grzechu, którego by nie popełnił. Ponieważ z powodu wykształcenia nie mógł znaleźć pracy, wyjechał do Australii. Tutaj ukończył studia oraz znalazł dobrą posadę w firmie farmaceutycznej. Ożenił się i ma dzieci. Z Bogiem wiązał go tylko chrzest, gdyż nie chodził do Kościoła i nie modlił się.

Punktem zwrotnym w życiu Amesa było wydarzenie, które przeżył podczas pobytu w hotelu. Oglądał wiadomości, kiedy nagle stanął przed nim mężczyzna o przerażającym wyglądzie i zaczął go dusić. (…)

 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *