Przewodniczący Episkopatu prosi o modlitwę w intencji Ojca Świętego Franciszka

O modlitwę w intencji papieża Franciszka zaapelował w nagraniu wideo Przewodniczący Episkopatu abp Tadeusz Wojda SAC. „Proszę wszystkich, aby zechcieli wesprzeć Papieża modlitwą, by jak najszybciej powrócił do zdrowia” – powiedział abp Wojda.

REKLAMA

 „Jako chrześcijanie wiemy, że modlitwa ma wielką moc, dlatego często modlimy się, nie tylko gdy wszystko dobrze się układa, ale w sposób szczególny, kiedy przychodzą trudności, choroby w rodzinie, bo wiemy, że modlitwa pomaga” – powiedział Przewodniczący Episkopatu, zachęcając do odmówienia dowolnej modlitwy w intencji Ojca Świętego.  

Abp Wojda modlił się dziś w intencji Papieża w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Szczyrku przy obrazie Matki Bożej Pocieszenia.

BP KEP

Źródło: https://episkopat.pl/doc/224787.Przewodniczacy-Episkopatu-prosi-o-modlitwe-w-intencji-Ojca
Fot. Papież Franciszek (fot. M. Mazur), abp Tadeusz Wojda SAC (fot. ks. M. Siennicki)

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *