WIĘŹ: „Akceptacja siebie” – warsztaty psychologiczno-duchowe

Powszechne i spontaniczne pragnienie poznania siebie, akceptacji siebie i połączenie się ze swoim autentycznym „Ja” jest wielką siłą rozwojową drzemiącą w każdym z nas. Niezależnie od tego jak bardzo zostaliśmy poranieni i jak wielki mur obronny zbudowaliśmy wokół siebie, gdzieś głęboko odczuwamy nadzieję na rozkwit i wewnętrzne uzdrowienie. 

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy na stacjonarne warsztaty psychologiczno-duchowe pt. „Akceptacja siebie”, podczas których będziemy poznawać siebie z różnych perspektyw: ciała, psychiki i ducha. 

Będziemy przyglądać się naszym odczuciom i doznaniom, które pojawiają się w ciele w związku z potrzebą poczucia własnej wartości. Wejdziemy w skomplikowany świat naszych uczuć i emocji. 

Sprawdzimy też jak interakcje z ważnymi osobami wpłynęły na nasz proces akceptacji siebie oraz budowania bliskich relacji z ludźmi. Do tego głębokiego odkrywania samego siebie zaprosimy miłującego Boga, który jest obecny w nas, działa w naszym wnętrzu i prowadzi ku większej integracji wewnętrznej.

KIEDY?
29 października, 26 listopada, 3 grudnia 2022 w godz. 10:00-18:00

Można uczestniczyć w pojedynczym wydarzeniu lub w całym cyklu spotkań. Każde spotkanie będzie poświęcony innym aspektom akceptacji siebie.

GDZIE?
Stacjonarnie w siedzibie Centrum “Więź” w Starogardzie Gdańskim przy ul. Wodnej 4

KOSZT:
220 zł (pojedyncze warsztaty)

ZGŁOSZENIA:
– e-mailowo: dyrektor@centrumwiez.pl
– SMS – tel.: 883 009 455

PROWADZĄCY:
Ks. dr Krzysztof Naczk – doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta, dyrektor Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”, psychoterapeuta pracujący w obszarze traumy szokowej i rozwojowej

Źródło: https://centrumwiez.pl/poznaj-siebie-z-roznych-perspektyw/?fbclid=IwAR35LqS3r1Y4BTOk4XxYyXNDQqOHUydyzMDJ-T-YH0JJMOLyRxTfonQLJSw

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *