Konkurs dla młodzieży na mem pro-life

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w Krakowie ogłosiło konkurs dla młodzieży „Jestem pro-liferem. Jestem za życiem”. Memy pokazujące pozytywne podejście do obrony ludzkiego życia można nadsyłać do 22 listopada.

REKLAMA


 „Pokaż w formie memu, czyli grafiki (zdjęcia/rysunku/szkicu…) wraz z krótkim hasłem przeznaczonej do udostępniania w mediach społecznościowych, pozytywne podejście do obrony ludzkiego życia. Pokaż, że jesteś za prawem każdego człowieka do życia” – zachęcają organizatorzy konkursu „Jestem pro-liferem. Jestem za życiem”.

Celem konkursu zorganizowanego przez Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka jest rozwijanie wśród młodzieży wrażliwości na piękno ludzkiego życia na każdym etapie jego rozwoju, a także kształtowanie wśród młodzieży postawy szacunku wobec osób słabszych: dzieci nienarodzonych i osób z niepełnosprawnością.

„Nadsyłane prace powinny mieć pozytywny przekaz i nie powinny zawierać drastycznych zdjęć ani opisów. Prace drastyczne (np. pokazujące ciało dziecka poddanego aborcji) zostaną zdyskwalifikowane i nie będą poddane ocenie” – zaznaczają organizatorzy.

Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży z całej Polski w wieku 14-18 lat. Prace autorskie wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 22 listopada 2020 r. na maila konkurs@pro-life.pl z dopiskiem w temacie „Konkurs”.

Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej stowarzyszenia www.pro-life.pl  i na jego fanpage’u na Facebooku do 30 listopada 2020 r. Na laureatów i wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody: gry planszowe, książki i kalendarze pro-life.


Źródło: https://ekai.pl/konkurs-dla-mlodziezy-na-mem-pro-life/
Fot. NordWood Themes / Unsplash

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *