Warsztaty ewangelizacyjne Wielki Połów 2020 w Białogórze

W sobotę zakończyły się warsztaty ewangelizacyjne Wielki Połów w Białogórze. Przed południem odbyła się część konferencyjna, zaś w drugiej części był czas na modlitwę, prezentację efektów pracy czterech grup warsztatowych – wokalnej, teatralnej, medialnej i po raz pierwszy- tanecznej. Wieczór zakończył się mszą św. pod przewodnictwem ks. bpa Arkadiusza Okroja i Apelem Jasnogórskim.

REKLAMA


Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy w Białogórze przeżył oblężenie różnorodnych talentów, które szlifowano podczas warsztatów artystycznych. Wszystko to jednak działo się na rzecz ewangelizacji – łowienia ludzkich serc. 

Wielki Połów 2020 był drugą taką akcją ewangelizacyjną. Chętnych nie brakowało. W tym roku skupiono się na kryzysie tożsamości – kobiety, mężczyzny, rodziny. Na pokładzie pierwszym rozprawiano o tym, czy kobieta ma rozum, czy mężczyzna ma serce. Pogadankę poprowadziła dr Dorota Dźwig. Dr Iwona Niedbalska przekonywała o tym, że nie warto odkładać rzeczy do zrobienia na później, że warto żyć tu i teraz, zgodnie z natchnieniami. Na pokładzie drugim poważne dyskusje o pragnieniu bycia w małżeństwie i pragnieniu ojcostwa toczyła Żaneta Elsner, dr Grażyna Rybak skupiła się na temacie płodności, rozważając, czy jest ona darem czy utrapieniem. Na pokładzie nr 3 do młodzieży o komunikowaniu się mówili Magdalena i Adam Kużmiczowie.

Galeria zdjęć TUTAJ.

Wielki Połów – dzień pierwszy

Konferencja dzień 1 – ks. Tomasz Syldatk

Konferencja dzień 2 – ks. Tomasz Syldatk

Konferencja dzień 3 – ks. Tomasz SYldatk

Konferencja dzień 4 – ks. Tomasz Syldatk

Konferencja dzień 5 – ks. Tomasz Syldatk


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/7910-warsztaty-ewangelizacyjne-wielki-polow-200-w-bialogorze
Fot. Ela Kowalewska

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *