List Kręgu Centralnego Domowego Kościoła

Kochani Małżonkowie Domowego Kościoła diecezji pelplińskiej! Z tego co nam wiadomo, już chyba wręcz z niecierpliwością oczekujecie jakichś konkretnych informacji z naszej strony co do możliwości podejmowania konkretnych działań w zakresie naszej formacji, spotkań, wyborów, no i szczególnie rekolekcji.

REKLAMA

My również bardzo tych informacji pragnęliśmy Wam udzielić. Do czasu jednak ukazania się konkretnych informacji z Kręgu Centralnego nie chcieliśmy podawać informacji, czy wskazówek, które mogłyby się okazać może nie spójne z tym co działoby się w naszej wspólnocie w całym kraju jak i poza jego granicami, zwłaszcza, że na rekolekcje, które zorganizowaliśmy w tym roku zgłosiło się sporo małżeństw również z zagranicy.

Zamieszczamy list Kręgu Centralnego. Musicie jednak wiedzieć, że aby ten mógł się teraz ukazać, w tej jednak trudnej sytuacji, wszystkie poruszane w nim aspekty zostały wcześniej skonsultowane z parami diecezjalnymi i filialnymi w całym kraju. My również odbyliśmy wiele rozmów jak i spotkanie naszej diakonii rekolekcyjnej (on-line), czego owocem był nasz list do pary krajowej, który również załączamy.

Mamy nadzieję, że zawarte w nich informacje, a w szczególności list Kręgu Centralnego DK da odpowiedź na wszelkie nurtujące Was pytania. 

Naszym kolejnym krokiem będzie zorganizowanie spotkania kręgu diecezjalnego i diakonii rekolekcyjnej. Ufamy iż Duch Święty i nasza na Niego otwartość pozwoli wypracować najlepsze rozwiązania dla naszej diecezjalnej wspólnoty rodzin Domowego Kościoła jeżeli chodzi o przeżywanie najbliższego czasu, w tym dnia wspólnoty i spotkań wakacyjnych. Oczekujcie zatem niedługo maila, zaglądajcie na naszą stronę, bo tam będą te najważniejsze dla nas informacje.

Zapewniamy Was o naszej modlitwie i bardzo też o nią prosimy

Elżbieta i Ignacy Majkowscy

List Kręgu Centralnego DK – POBIERZ TUTAJ.


Źródło: https://pelplin.oaza.pl/2020/05/list-kregu-centralnego-dk/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *