Pozwól, by działy się cuda

Spotykają się każdego ósmego dnia miesiąca. Modlitwą wspierają małżeństwa starające się o potomstwo. Wspólnota „Kobieta jest Boska” oraz siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia wymodliły już niejedno dziecko.

REKLAMA

Przez rok z prośbą o modlitwę zgłosiło się ponad 800 małżeństw. Są to pary zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Większość z nich – patrząc po ludzku – nie ma żadnych szans, by zostać rodzicami. Ale cuda się zdarzają… Już ponad 141 małżeństw oczekuje potomstwa albo cieszy się darem rodzicielstwa.

– Wszystko zaczęło się od pragnienia serca – wspomina Małgorzata Ebertowska, lider wspólnoty „Kobieta jest Boska”. – W wieku 16 lat dowiedziałam się od lekarzy, że nigdy nie będę mogła mieć dzieci. Po pewnym czasie narodziło się we mnie pragnienie, by poszukać pomocy w Panu Bogu. Od samego początku bardzo wspierają nas siostry Bożego Miłosierdzia, które każdego ósmego dnia miesiąca modlą się w intencji małżeństw – opowiada.

Zgłosić się o pomoc można pisząc maila albo wysyłając informację na profilu facebookowym. – Jesteśmy świadkami cudów, które się dzieją, i ogromnego miłosierdzia, jakim Bóg obdarza omadlane pary. Dla nas dowodem, że to Jego dzieło był fakt, że pierwsze dziecko przyszło na świat
8 grudnia. To dzień, w którym się modlimy, ale też uroczystość Niepokalanego Poczęcia i dzień, w którym obchodzimy Godzinę Łaski. (…)

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *