W dniach 27-29 sierpnia 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Matka i Córka. Więź czy więzy?”.

Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie rozpoczęło drugi nabór na rok akademicki 2021/2022.

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa w Białogórze serdecznie zaprasza  na seminarium popularnonaukowe pt. „Na przedprożach wiary – apologia religii katolickiej” (połączone z wypoczynkiem nad morzem)

W okresie wakacji i urlopów szukamy wewnętrznego spokoju, odpoczynku od zgiełku codziennych spraw, uwolnienia od nagromadzonego stresu, odzyskania harmonii ciała, psychiki i ducha. Tym, co sprzyja odzyskaniu spokoju i balansu jest praktykowanie modlitwy głębi i wprowadzenie uważności do swojego codziennego życia.

Siostry Zmartwychwstanki w Dębkach nad Morzem Bałtyckim zapraszają we wrześniu na weekendowe dni skupienia.

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa w Białogórze serdecznie zaprasza  na Wczasy z Panem Bogiem.

W dniach 6-8 sierpnia 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Walka duchowa cz.3. Pokusy Maryi”. Rekolekcje odbędą się online w formie wieczornych katechez – na żywo na platformie Zoom [piątek, sobota, niedziela – godz. 19:00]. 

W dniach 16-18 lipca 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Walka duchowa cz.2. Jak bronić się przed złem?”. Rekolekcje odbędą się online w formie wieczornych katechez – na żywo na platformie Zoom [piątek, sobota, niedziela – godz. 19:00].

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Pelplińskiej informuje o terminach Rekolekcji dla doradców życia rodzinnego.

Na cykl spotkań poświęconych pamięci ojca Jana Góry w dniach 11 do 15 sierpnia na Jamnej w gminie Zakliczyn w Małopolsce zapraszają ojcowie dominikanie.

W dniach 9-11 lipca 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Lustereczko, powiedz przecie”.

Centrum Psychologiczno-Pastoralne „Więź” zaprasza do zapisów na wakacyjne turnusy dla rodzin w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej w Białogórze – w bliskim sąsiedztwie najpiękniejszej plaży nad Bałtykiem.

Wakacje za pasem – dla dzieci i młodzieży sypią się różnorodne propozycje spędzenia dni wolnych poza domem. Kleryckie Koło Misyjne przy Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie zaprasza do Bysławka.

W dniach 25-27 czerwca 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Odpowiednia pomoc. Kobieta, która wspiera mężczyznę”.

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa w Białogórze serdecznie zaprasza  na rekolekcje kapłańskie.

Trzydniowe Paulińskie Rekolekcje Powołaniowe dla młodych mężczyzn rozpoczną się na Jasnej Górze w najbliższy piątek, 28 maja. - Potrzeba modlitwy i ciszy, skupienia, by trafnie rozpoznać swoją życiową drogę – podpowiada o. Savio Folcholz, referent powołaniowy w Zakonie Paulinów.

W dniach 11-13 czerwca 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Przez ciemną dolinę… (Ps 23) Ja zawsze jestem z Tobą.”.

Historia naszego życia ma wpływ na naszą teraźniejszość. Reakcje na różne sytuacje często mogą być konsekwencją wcześniejszych trudnych doświadczeń, słyszanych, raniących słów a także ukształtowanych w nas obronnych, często nieuświadomionych, schematów działania. ...

Jeśli pandemia Cię wymęczyła emocjonalnie lub fizycznie, bądź wciąż jesteś zabiegany/a i zapomniałeś/aś, co to jest odpoczynek – to ten weekend jest właśnie dla Ciebie!

Fundacja "Radość Ewangelii" zaprasza w niedzielne wieczory na chwilę zatrzymania przy Słowie i tematach, które towarzyszą nam w codzienności.