Kondolencje online dla rodziny Polaka z Wielkiej Brytanii

Centrum Życia i Rodziny przygotowało internetową wersję księgi kondolencyjnej, w której można wpisać słowa otuchy dla rodziny pana Sławka, Polaka, który zmarł w Wielkiej Brytanii, po odłączeniu go od aparatury zapewniającej żywienie. Za pośrednictwem strony www.PamieciSlawka.pl można złożyć kondolencje jego najbliższym.

REKLAMA


Historia pana Sławka, pacjenta szpitala w Wielkiej Brytanii, poruszyła wielu Polaków. W ciągu ostatnich dni stał się on dla wielu symbolem walki o prawo do życia.

– Pan Sławek był kochanym synem i bratem. Widzimy, że wiele osób składa kondolencje jego Mamie i Siostrom w komentarzach na naszych profilach w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu, w prawdziwej księdze kondolencyjnej, która następnie trafi do najbliższych naszego Rodaka – mówi Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny. – Kondolencje można złożyć na stronie www.PamieciSlawka.pl.

Warto dodać, że pan Sławek, który zmarł po długiej walce o życie, wedle słów matki i sióstr był praktykującym katolikiem, który popierał prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Rodzina przekazała Centrum Życia i Rodziny jego zdjęcie z papieżem Janem Pawłem II. Do spotkania doszło wiele lat temu, gdy pan Sławek był młodym mężczyzną.


Źródło: https://ekai.pl/ksiega-kondolencyjna-online-dla-rodziny-polaka-ktory-zmarl-w-wielkiej-brytanii/
Fot. Archiwum rodzinne pana Sławka

=

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *