XX Jarmark Cysterski w Pelplinie – KOMUNIKAT!

W związku z aktualnie panującą  sytuacją epidemiologiczną z wielką przykrością informujemy, iż tegoroczna XX. Jubileuszowa edycja Jarmarku Cysterskiego  w Pelplinie przeniesiona zostaje na trzeci weekend września roku przyszłego tj. 18-19.09.2021.

REKLAMA


Szanowni Państwo!

W związku z aktualnie panującą sytuacją epidemiologiczną z wielką przykrością informujemy, iż tegoroczna XX. Jubileuszowa edycja Jarmarku Cysterskiego w Pelplinie przeniesiona zostaje na trzeci weekend września roku przyszłego tj. 18-19.09.2021.

Obecna sytuacja w Polsce oraz obowiązujące przepisy sanitarne ale przede wszystkim troska o Państwa zdrowie, zmusiły głównych organizatorów tego wydarzenia do podjęcia takiej właśnie decyzji.  Zasięg Jarmarku, jego Jubileuszowa edycja oraz konieczność zapewnienia uczestnikom pełnego bezpieczeństwa znacznie przekracza możliwości zorganizowania pelplińskiego święta na właściwym poziomie i we właściwej oprawie.

Jarmark od 19 lat wskrzesza dzieje i tradycje czasów, kiedy ziemią pelplińską gospodarował Zakon Cystersów. To jedna z największych tego typu imprez w regionie, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Pelplina, Kociewia i Pomorza. Mamy nadzieję na spotkanie z Państwem tradycyjnie w trzeci weekend września w przyszłym roku i już teraz zapraszamy na XX Jarmark Cysterski w Pelplinie.

Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej

Plac Tumski 3, 83-130 Pelplin
tel.: (58) 536 19 49
e-mail: info@hotelpelplin.pl
www.informacja.diecezja-pelplin.pl


Źródło: http://informacja.diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/119-komunikat-w-sprawie-xx-jarmarku-cysterskiego-w-pelplinie

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *